O Nas

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalnym zespołem fotografów i operatorów filmowych zrzeszonym w grupę zawodową realizującą zlecenia na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko! Tworzymy markę naszego zespołu przede wszystkim  dbając o pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług fotograficznych i filmowych oraz satysfakcję naszych Klientów. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do par - narzeczonych i przyszłych małżonków, zawężając nasz rozwój zawodowy i umiejętności do branży ślubnej, rodzinnej, okolicznościowej. Wąska specjalizacja pozwala nam na maksymalny rozwój naszych umiejętności.
Ponadto uwielbiamy fotografować zakochanych i dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowane sesje i fotoreportaże były oryginalnym obrazem miłości, radości, szacunku, wzruszenia. Nasza wrażliwość i kreatywność oraz Wasza otwartość i zaufanie nam dają nam niezliczone pomysły na oryginalne projekty fotograficzne i filmowe - bowiem ich scenariusz może być i tradycyjny, i zabawny, i tajemniczy, i szalony...
Nasz zespół tworzą fachowcy w swojej branży i każdy z nas wnosi do realizowanych projektów i zleceń własny potencjał zdolności i osobistej praktyki. Nasze sukcesy zawodowe są wynikiem nie tylko naszych indywidualnych zdolności fotograficznych i filmowych, niebagatelnego doświadczenia zawodowego i bogatego zaplecza technicznego, ale przede wszystkim współpracy panującej w naszym zespole. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujecie unikalną szansę kompleksowej realizacji zlecenia oraz pełnego pakietu usług fotograficznych i filmowych tj. fotoreportaż ślubny, fotograf na wesele, wideofilmowanie ślubu i wesela, sesja narzeczeńska i plener ślubny, teledysk ślubny etc.
Poznajcie nas!

Piotr

Piotrek to fotograf dla którego na dobre ujęcie składa się suma jego detali, a dobra fotografia to kalejdoskop szczegółów i barwna paleta emocji. To absolutny perfekcjonista zwracający uwagę na każdy drobiazg w kadrze. Prywatnie to osoba charakteryzująca się ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka oraz dumny tata małej Zuzi i jeszcze mniejszego Antka.

Ola

Ola jest fotografem, który ma niezwykły talent dostrzegania na pozór niewidocznych szczegółów i sytuacji oraz zamykania ich w kadrze. Ona po prostu doskonale wie, jak w piękny i prosty sposób uchwycić ulotną chwilę. Prywatnie urzeka poczuciem humoru, ciepłem i uśmiechem, a jej optymizm ma swoje odzwierciedlenie w fotografiach.

Michał

Michał to urodzony fotograf - dostrzega potencjał każdej sytuacji i potrafi stworzyć niezwykły reportaż. W każdej realizacji dba o wyraziste i nietypowe ujęcia. Buduje oryginalny scenariusz i niebanalną atmosferę każdego reportażu - po prostu ogromny talent i profesjonalizm.